Autosurfovanie v NajSurf je možné i pomocí aplikace. Podporovány jsou všechny operační systémy pro počítače Windows, Apple, Linux. Prohlížení je jednoduché a intuitivní. Po přihlášení do NajSurf se proklikne v Menu na položku Výměna návštěvnosti, kde se vám zobrazí stránka webrelácií.

K dispozici máte minimálně dvě autosurf relace (záleží na typu účtu nebo zda jste si přikoupili další relace). Než budete moci vyměňovat návštěvnost, musíte si stáhnout a nainstalovat software pro výměnu návštěvnosti. Uděláte to kliknutím na tlačítko Download software. Je to bezpečné a snadno použitelné. Pro autosurfováni přes aplikaci začnete relaci tlačítkem softwarovým relace (viz obrázek).

Po instalování a spuštění aplikace si aplikace vyžádá kód, který zkopírujete ze stránky Vymena navstevnosti. Pocet relaci je shodný s počtem kódů. Po zadání kódu, stiskněte tlačítko Start. Výhoda použití aplikace je v tom, že spojení je trvalejší, automaticky je ztlumen zvuk, tím pádem vás neruší případné zvuky prohlédněte stránek. Spojení se může občas přerušit, třeba kontrolovat průběh autosurfovania. Pokud aplikace zamrzla, zavřete okno, ukončete jej a spusťte znovu. Když se spojení přeruší, tak tlačítkem Start procházení pokračujte v relaci. V aplikaci se nacházejí jednoduché informace - stav bodů, aktivita, uživatelský účet.

Copyright: NejSurf.cz 2018-2020 - zvýšení návštěvnosti web stránek

Dizajn a realizace: Trebor 2019