Návody

Autosurfováni v NajSurf je možné i pomocí prohlížeče. Podporovány jsou všechny aktuální prohlížeče. Prohlížení je jednoduché a intuitivní. Po přihlášení do NajSurf se proklikne v Menu na položku Výměna návštěvnosti, kde se vám zobrazí stránka realácií. K dispozici máte minimálně dvě autosurf relace (záleží na typu účtu nebo zda jste si přikoupili další relace). Pro autosurfováni přes prohlížeč začnete relaci tlačítkem Začněte webreláciu (viz obrázek). Autosurfováni se otevře v novém okně (záložce), kde vidíte průběh autosurfováni. Spojení se může občas přerušit, třeba kontrolovat průběh autosurfovania. Informuje vás o tom stav. Když se spojení přeruší, tak tlačítkem Start procházení pokračujte v relaci. Websurfovanie je možné na všech zařízeních, kde je možné spustit webprehliadač. To znamená počítače, tablety, telefony.

Registrace je jednoduchá. Vyžadujeme minimálně údaje uživatelské jméno a email.

Autosurfovanie v NajSurf je možné i pomocí aplikace. Podporovány jsou všechny operační systémy pro počítače Windows, Apple, Linux. Prohlížení je jednoduché a intuitivní. Po přihlášení do NajSurf se proklikne v Menu na položku Výměna návštěvnosti, kde se vám zobrazí stránka webrelácií.

K dispozici máte minimálně dvě autosurf relace (záleží na typu účtu nebo zda jste si přikoupili další relace). Než budete moci vyměňovat návštěvnost, musíte si stáhnout a nainstalovat software pro výměnu návštěvnosti. Uděláte to kliknutím na tlačítko Download software. Je to bezpečné a snadno použitelné. Pro autosurfováni přes aplikaci začnete relaci tlačítkem softwarovým relace (viz obrázek).

Po instalování a spuštění aplikace si aplikace vyžádá kód, který zkopírujete ze stránky Vymena navstevnosti. Pocet relaci je shodný s počtem kódů. Po zadání kódu, stiskněte tlačítko Start. Výhoda použití aplikace je v tom, že spojení je trvalejší, automaticky je ztlumen zvuk, tím pádem vás neruší případné zvuky prohlédněte stránek. Spojení se může občas přerušit, třeba kontrolovat průběh autosurfovania. Pokud aplikace zamrzla, zavřete okno, ukončete jej a spusťte znovu. Když se spojení přeruší, tak tlačítkem Start procházení pokračujte v relaci. V aplikaci se nacházejí jednoduché informace - stav bodů, aktivita, uživatelský účet.

V tomto článku Vám vysvětlíme proč má NajSurf pro vás vhodné řešení. Hodnocení webstránky záleží na řadě faktorů. Obecně platí, že k dobré návštěvnosti webstránky potřebujete mnoho faktorů, které jsou v souladu s obvyklými obecnými pravidly. V první řadě za základ je kvalitní vypracování stránky, v druhé řadě jsou kvalitní zpětné linky.

Návštěvnost stránky je měřena převážně Google analytics, kde máte přehled o různých návštěvách a jiných parametrech navštívených stránek. Našim cílem je, aby Google a jiné vyhledávače ohodnotili vaši stránku lépe a popřípadě vyhodnotili ve hledáních ve vyšších pozicích. Jeden z faktorů které o tom rozhodují jsou i počet návštěv, délka trvání návštěvy, udržitelnost na stránkách a odkud návštěvníci přišli.

Copyright: NejSurf.cz 2018-2020 - zvýšení návštěvnosti web stránek

Dizajn a realizace: Trebor 2019