Časté dotazy

Je zakázáno vkládat:

- stránky erotické / pornagrafické

- stránky, které porušují zákony ČR nebo EU

- stránky konkurenčních autosurf

- stránky, které obsahují velké množství pop-up oken

- stránky, které obsahují záškodnické kódy, viry, trojské koně

- stránky, které jsou bez souhlasu jejich majitele, resp. odpovědné osoby

Je to úplně jedno jaký prohlížeč. Dokonce můžete používat nejen počítače ale i mobilní telefony a tablety.

Při zobrazení stránky 30 sekund se Vám připočte 70% z 0,5 kreditu při bezplatném účtu. To je 0,35 kreditů. Při vyšších účtech je to 75%, 85%. Čili přepočet minut na desítkovou soustavu podle typu účtu.

Kredit je přepočtený na minutu. 1 kredit = 1 minuta zobrazování. Při zobrazení 30 sekund vaší stránky se Vám odečte 0,5 kreditu.

V pravé horní části Menu se zobrazí hlavní menu. Klikněte si na nabídku "Moje weby", kde se Vám zobrazí seznam Vašich web stránek. Pro přidání nové stránky, stiskněte tlačítko "Přidat nové webové stránky". Otevře se Vám modální okno, ve kterém vyplníte položky:

1. webová adresa, kde zadáte celou URL adresu (viz příklad)

2. trvání návštěvy, kde si můžete vybrat od 10 sekund až do 300 sekund, pod položkou je také informativní přepočet, kolik získáte návštěv při 10 000 kreditech přepočtených na vybrané sekundy

3. maximální počet návštěv za hodinu, kde si můžete vybrat od 30 do 2 000, doporučujeme používat hodnoty od 30 do 200

4. omezení celkových návštěv, kde máte na výběr mezi nelimitované nebo omezené (zadáte si počet návštěv)

5. geografické cílení, kde si vyberete, z nichž států chcete mít návštěvnost

Pro úspěšné uložení stránky, stiskněte tlačítko "Přidat"

Surfování probíhá jednoduše. V informačním panely si klikněte na tlačítko "Start procházení". Zobrazí se Vám stránka "Zvýšení návštěvnosti stránek", kde máte k dispozici od 2 do 8 bloků na prohlížení. Každý blok obsahuje tlačítko "Start procházení". Po kliknutí na dané tlačítko se otevře stránka už jen s jedním tlačítkem "Start procházení". Po jeho stisknutí se otevře nová záložka už se zobrazovanou stránkou. Na původní záložce máte informaci o průběhu autosurfovania a počtu získaných kreditů / minut. Stránku nezavírejte! Při ukončení autosurf stiskněte tlačítko "Stop procházení". Samostatná přehlížena záložka se uzavře a prohlížení se ukončí.

Po bezplatné registraci získáte automaticky určitý počet kreditů, pomocí kterých můžete hned získat vyšší návštěvnost. Po navýšení kreditů získáte návštěvnost i 10 000 zobrazení za den.

Tato reklama je vhodná pro všechny druhy web stránek od malých, jednostránkových webů až po velké portály, eshopy, blogy, inzerce. Návštěvnost se získává přímým zobrazením webové stránky bez odkazu na vámi určenou dobu, která může být od 10 sekund do 300 sekund. Čím déle se stránka zobrazuje, tím je návštěvnost efektivnější.

Ano. Po bezplatné registraci lze získat bezplatný účet a bezplatná návštěvnost vašich webových stránek automatickým zobrazováním. Poskytujeme i příplatkové služby, díky kterým si můžete koupit více návštěvnosti bez získávání kreditů nebo navýšit účet na vyšší verzi. Vyšší verze účtu = větší možnost získávání kreditů a více možností pro zobrazování a vkládání vlastních webových stránek. I tyto příplatkové služby se dají koupit za získané kredity.

Jednoduše. Najsurf je moderní služba výměny návštěvnosti internetových stránek a funguje na principu automatického zobrazování web stránek uživateli. To znamená, že stránky se zobrazují nezávisle. Stačí službu spustit a věnovat se běžným denním činnostem. Při automatickém zobrazování získáváte kredity, které si můžete vyměnit za služby nebo při dosažení kreditů v hodnotě nad 10, - mohou být vyplaceny.

Copyright: NejSurf.cz 2018-2020 - zvýšení návštěvnosti web stránek

Dizajn a realizace: Trebor 2019